NIN: Epoka e Noizy-t - 14.09.2020 - Klan Kosova Télécharger

Envoyer à vos amis
Ajouter
 • Sortie le 14 sept. 2020

 • https://smarturl.it/AlaudinHamitiIG Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Klan Kosova on... • FB: https://smarturl.it/KlanKosovaFb • IG: https://smarturl.it/KlanKosovaIG • YT: https://smarturl.it/KlanKosovaSub • WEB: https://klankosova.tv/ © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved #NOIZY #EPOKA #NIN

Commentaires

 • BIG DADDY
  BIG DADDY il y a 4 jours

  Ma shum tu e prit intervisten e noyzit

 • Motivation CODE
  Motivation CODE il y a 4 jours

  AKOMA. Me shum endrra, me shum vullnet, me shum energji duket. 👍

 • Painkiller 007
  Painkiller 007 il y a 3 jours

  intervista ma interesant ma me domethanje ma me shum mesazhe ska qen kurr e Noizyt ksi lloj, n asni minut sun mundesh me thon Boring prandaj edhe quhet ESKLUZIVE wow kjo ka per ti thy rekordet, shum sene t pa thena kurr shum tema e hapur etj

 • Cen Sura
  Cen Sura il y a 2 jours (modifié)

  s'më ka pëlqyer kurrë muzika apo stili i repit të Noizyt po nga kjo intervistë sapo kuptova që Noizy real (përtej imazhit publik dhe mediatik) është pothuajse identik si unë, ka të njëjtat ëndrra, pasiguri dhe principe si unë. Më pëlqeu thjeshtësia dhe përgjigjet e drejtpërdrejta, pa këto filtrat fallso që shumë personazhe i kanë kur japin intervista. Ka ardh koha që në çdo hapësirë publike në Shqipëri të aplikohet një "radical transparency", një komunikim i drejtpërdrejtë, pa filtrat e hipokrizisë dhe pa filtrat e llogaritjes së interesave të vogla. Kuptohet që nga pozita ku është tani Noizy flet më kollaj për ata që nuk kanë arritur akoma në atë nivel dhe nuk i ka disa komplekse komunikimi që niveli dhe pozita mund t'u imponojë disave. Do doja që të njëjtën gjë ta bënte edhe në lidhje me politikanët dhe mos të bëhej fasadë politike e ndonjërit prej tyre (kam parasysh këtu fotot për propagandë në zyrën e Erion Velisë dhe propagandën e mbjelljes së pemëve ku dalin me lopata në dorë). I guess I'm asking too much 🤣

 • fotball time
  fotball time il y a 4 jours

  Like kush mendon se do mbahet mend gjat ne historin e muzikes shqiptare

 • SABeats
  SABeats il y a 3 jours

  The realest artist spitting facts...

 • Mendi BrAl
  Mendi BrAl il y a 3 jours

  205 mi klikim per 24orë ne interviste rip estrada 😂😂😂

 • blerand selmani
  blerand selmani il y a 3 jours

  Hera par qe me pelqeu Noizy. NIN nuk zhgenjen asniher, dhe shum shum pom pelqen progresi pozitiv i noizyt

 • Anna G
  Anna G il y a 3 jours

  Love you KING

 • Wiccked
  Wiccked il y a 4 jours

  Reper, Biznismen, Pare Llom, Ferrari, Rolex, Lamborghini qa karin po don ma shum..... Baba jee❤️

 • Just BELIEVE
  Just BELIEVE il y a 3 jours

  Uaaaa, E tha edhe për zunen dhe azet që kanë probleme,e tmerrshme. Krejta i tha,ua sa i sinqertë

 • Just BELIEVE
  Just BELIEVE il y a 3 jours

  Sa mirë e tha edhe për menaxherët,tamam recepsionista😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Flori Gashi
  Flori Gashi il y a 4 jours

  Tani thojn NOIZY fake pse bre si doni njerzt veq pse bojn fam edhe ja kini inati aj osht njeri prej ne jemi shqiptar te ni gjaku une per veti jom prej moshes5 vjeqare fanse e Noizyt jom rrit me kangt e tina e sod mdel dikush eshe mthot sdin aj me knu jo din se nqofse skish dit skish mujt mem majt mu kaq vite fance e tina mun sepse osht real te dua bebe me ty dej nvdekje😉😄💝flm shume nese mkomentoni mir e nqofse jo 👇

 • F5Alcapone e E
  F5Alcapone e E il y a 4 jours

  Qysh mshtini alaudini me ja ba follow veq qe e ka thirre baben e estrades Respekt ❤️

 • J J
  J J il y a 3 jours (modifié)

  hera par qe e shikoj kete emision arsyeja "Noizy" ❤️

 • adelina visha
  adelina visha il y a 2 jours

  hiti i ri nga noizy '''dadada blablabla'' kush menon kshu, Noizy duhet me e bo nje super hitt me i vendos kete titull love love love ❤❤❤😘😘😍

 • S3 Si
  S3 Si il y a 3 jours

  A pe qysh tha 5% km talent e 95% pun

 • Aldi Sufaj
  Aldi Sufaj il y a 3 jours

  I ka vu kapak per gjithcka, i tregoj t'gjitha t'vertetat qe fansat real t'noizyt i din pak a shum, tjeteses qe ka pas ma perpara e tana, ktij personi munem mi than real njeri n'gjithcka vec nese je fans i noizy't e kupton 100% ket ndjenj 😉😐👏👏🤝🤝

 • King Uhtred
  King Uhtred il y a 3 jours

  Noizy,nje arsye e fort qe njeriu sduhet dorzohet asnjeher..Njeri me mentalitet te fort meriton respekt🥇

 • Vladimir Neli
  Vladimir Neli il y a 3 jours

  Noizy njeriu qe la shenje ne repin shqiptar. I vetmi qe beri revolucion. Stil ndryshe nga reperat e tjere.