FINEM - SJE MO Télécharger

Envoyer à vos amis
Ajouter
 • 10 sept. 2020

 • 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - https://www.smarturl.it/FolePublishing ____________________________ 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 - 𝗦𝗝𝗘 𝗠𝗢 ____________________________ ✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼 ► http://smarturl.it/SubscribeFINEM 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► https://fole.fanlink.to/FinemSjeMoON ____________________________ 🎵 Music by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 & 𝗘𝗡𝗡𝗢 🎵 Beat by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 & 𝗘𝗡𝗡𝗢 & 𝗡𝗔𝗜𝗥𝗢 🎵 Lyrics by: 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 🎥 Directed by: 𝗞𝗘𝗜𝗗 𝗕𝗔𝗟𝗟𝗔 🎥 Filmed by: 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗛𝗢𝗧𝗜 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 ____________________________ 🎤 Connect with 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 : Instagram ► https://www.instagram.com/itsfinem/ 🎵 Connect with 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 : Instagram ► https://www.instagram.com/arlennmusic/ 🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗡𝗢 : Instagram ► https://www.instagram.com/enno.music/ 🎵 Connect with 𝗡𝗔𝗜𝗥𝗢 : Instagram ► https://www.instagram.com/nairobts/ 🎥 Connect with 𝗞𝗘𝗜𝗗 𝗕𝗔𝗟𝗟𝗔 : Instagram ► https://www.instagram.com/keidballa/ 🎥 Connect with 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗛𝗢𝗧𝗜 : Instagram ► https://www.instagram.com/xhuljohoti/ ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing ____________________________ 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► https://spoti.fi/3bwd6hX ► https://spoti.fi/2XWZybl ____________________________ ℗ & © FINEM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #Finem #SjeMo #Folé

Commentaires

 • FINEM
  FINEM il y a 1 semaine (modifié)

  ✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼

 • megamindi 5
  megamindi 5 il y a 1 semaine

  E di qe ky koment do humbi te t tjeret po ai qe e shef e rujt zoti me gjith familje ishalla 🙏🙏🙏

 • Maria Hidri
  Maria Hidri il y a 2 jours

  Finem ❤️❤️-S'je mo😒

 • arlind ethemi
  arlind ethemi il y a 1 jour

  1minut heshtje per baben e ksaj vajzes kur ta shofin vidion 🙏🙏🙏

 • chiamami Zia
  chiamami Zia il y a 1 semaine

  Qr sa e kisha len cigaren🥴,

 • Sofie Shehi
  Sofie Shehi il y a 1 semaine

  Ky versioni i ri te shkon shumee..nje kengetari te vertet i shkon cdo gje qe kendon, pergezime finem❤👊👑

 • sori vlashi
  sori vlashi il y a 1 semaine

  E di qe komentet e Mia do humbim neper komentet e tjera po ai qe e sheh like dhe ju rujt Zoti dhe lumturi ne familje

 • UNIVERSAL
  UNIVERSAL il y a 1 semaine

  Ja dhe finemi me nje keng per dashnin 😂

 • Aleksandra Xhafa
  Aleksandra Xhafa il y a 6 jours

  Ju thafshin duret atyre qe kan ba dislike 🤦🏻‍♀️Like nese mendoni keshtu

 • Anna
  Anna il y a 1 semaine

  O ex ome daku i mir dissi😂😂😛😜

 • Daily CEGS
  Daily CEGS il y a 1 semaine

  Finem - Like

 • digjenerusi al
  digjenerusi al il y a 1 semaine (modifié)

  Lyrics

 • Babaa Stars Albania
  Babaa Stars Albania il y a 1 semaine

  A osht naj njoni ktu qe e ka kliku mbi 100 here😍🔥💣

 • Eridjola Isufi
  Eridjola Isufi il y a 6 jours

  Askush:

 • èli- èlaa
  èli- èlaa il y a 1 semaine

  Nuk e di por e kam degjuar mbi 50 here deri tani dhe perseri eshte si ta degjosh per here te pare .te jep shum emocion .dhe sa here e degjoj qaj 😘

 • Anxhi A
  Anxhi A il y a 1 semaine (modifié)

  Si ka mundsi tera kenget me titull "S'JE MO" behen hit?!

 • Malbina Kaja
  Malbina Kaja il y a 1 semaine

  Eyoo

 • Mario
  Mario il y a 5 jours

  Ma shpjegon dikush ca lidhje ka

 • ANA AR
  ANA AR il y a 1 semaine (modifié)

  Teksi:

 • Samuel Pubg
  Samuel Pubg il y a 1 semaine

  i shajtem ai qe ka bo dislike se eshte super keng