Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari) Télécharger

Envoyer à vos amis
Ajouter
 • 9 oct. 2020

 • @ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► https://fole.fanlink.to/FifiErmalFejz... Fifi on IG : https://instagram.com/fifi.official.fr Ermal Fejzullahu on IG: https://instagram.com/ermal.fejzullahu Fatjon Miftari on IG: https://instagram.com/fatjonmiftari Mixey on Ig: https://instagram.com/mixeyofficial Ramon Erni on IG: https://instagram.com/ray_on_the_mix Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi Music & Produced by : Fatjon Miftari RecordingStudio - MixeyMusic Mix & Master by : Ramon Erni Video : ImagineFilms M.U.A by : ArberBytyqi E. Guitar by : Astrit Stafai Cast : Valmir Krasniqi Arta Lahu Nesim Maxhuni Fatjon Miftari Art Lokaj Special thanks to WeddigHome & ZanziJazzBar #fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

Commentaires

 • FIFI OFFICIAL
  FIFI OFFICIAL il y a 1 semaine

  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼

 • Just BELIEVE
  Just BELIEVE il y a 2 semaines

  Asgjë nuk dhemb më shumë sesa një dashuri e lënë përgjysmë-thonë dhe të drejtë kanë pasur

 • O K
  O K il y a 2 semaines

  A do me thot dikush cfar shkruhej te ato mesazhet ne fund. Nuk e arrij ta lex dot .

 • Eli Ami
  Eli Ami il y a 2 semaines

  Yeaaah #4 on Austrian Trends 👐🏼🇦🇱❤️

 • tauliG1
  tauliG1 il y a 2 semaines

  Ai momenti Kur e ndgjon ket keng ne kerr, edhe kur tmrrin aty ku e ki pas plan me shku nuk del pi kerrit pa u kry kenga.

 • Anna
  Anna il y a 2 semaines

  Fifi faleminderit qe riktheve Ermalin e Top Festit! 😉

 • MUSIC LYRICS
  MUSIC LYRICS il y a 2 semaines (modifié)

  Fifi x Ermal Fejzullahu - Perjetesi - LYRICS 😍

 • S A
  S A il y a 2 semaines

  Like kujt po i qan shpirti kur pe ndin kete kenge 🤭 Perndryshe Ermali mire qe u kthy ne stilin e vet te kendimit se kogja e pat idh me Ledrin e Lumin 😂 A Fifi, s'di qe knon n'shqiptari dikush mire si kjo. Falemnderit per kete super balade!

 • UFO
  UFO il y a 2 semaines

  momentin qe je i pafajshem dhe i drejt ne dashuri ndiju krenar sepse nuk tradhtove kurre por dashurove drejt ata qe largohen duhet harruar pa meshir une per vete ata qe jan larguar kurre meshir skam pasur per ta kam kerkuar falje edhe kur skam qen gabim kam dashuruar por kurr skam tradhtuar ata qe me kan len gjithmon jan kthyer te perulur por gjithmon skam lejuar here te dyte une besoi vetem nje her heren RESPEKT

 • Marsida Marsi
  Marsida Marsi il y a 2 semaines (modifié)

  E vetmja keng qe ma ka ber mishin kokerr qe ne momentin e par qe e kam degjuar me ka ber te qaj super bashkpunim 😊

 • Fetah Qerimi
  Fetah Qerimi il y a 2 semaines

  Fifi dhe ska më

 • Sandrii Mitrajj
  Sandrii Mitrajj il y a 2 semaines

  Like nqs t kish munguar Ermali i “Per nje dashuri” nga Top Fest 2005...Me kete keng eshte kthyer ne rrymen e muzikes qe i shkon me se shumti...👍💙👌

 • Shanya Murad
  Shanya Murad il y a 3 jours

  i dont uderstand but i love this song too much ,from kurdistan respect ❤💛💚

 • CyberScore Music
  CyberScore Music il y a 1 jour

  Fifi Faleminderit qe riktheve Ermaline Top Festif 😍❤️❤️

 • niduoe stre
  niduoe stre il y a 1 semaine

  The random person who likes this wll be a millionaire before coronavirus ends

 • Diana Kabashi
  Diana Kabashi il y a 2 semaines

  Ermali shume bukur per wifin skom fjal 😂😂😂

 • fjorni zani
  fjorni zani il y a 2 semaines

  The random person who likes this wll be a millionaire before coronavirus ends

 • Z H
  Z H il y a 2 semaines

  Ora

 • Valon Vali
  Valon Vali il y a 2 semaines

  E meriton 20 million kjo keng 🥰🍷

 • Lirjeta Hidri
  Lirjeta Hidri il y a 5 jours

  A ka ze me te bukur dhe melodioz se keta te dy?! In love with this heartfelt song 🥰