ENCA x DON XHONI - BREAK DOWN (Official Video 4K) Télécharger

Envoyer à vos amis
Ajouter
 • Sortie le 29 juil. 2020

 • Music Produced by : Mixey Beat : Mixey & Apollo Lyrics : Don Xhoni, Enca Melody : Don Xhoni, Enca Video : Max Production Contact Enca: team@encamusic.com Instagram: https://www.instagram.com/enca/ Snapchat: encaoops Facebook: https://www.facebook.com/encamusic Twitter: https://www.twitter.com/EncaHaxhia Available on: iTunes: https://music.apple.com/us/album/brea... Spotify: https://open.spotify.com/album/29Kveq... Deezer: https://www.deezer.com/en/album/16386... ENCA "BREAK DOWN" lyrics ❤ DON XHONI: kape kape mos u nal tu bo cooking en kuzhin mixin up edhe me lean surup kolli kush se ka Pink en t qelt ya ya ya ya e kur me sprite e përzim Bona sill edhe spin vija t'bardha n'bagazin yassi thojke edhe es mua cozine n'qytet boj xhiro me aster ja ha dhipin deri deri 4 old time shit për kadaster ner 7 sa hapim në kasken dhipat ma fly deshën naten dhipat ma fly deshën naten CHORUS: break down the dance break down the dance dhipi ma i fort tu e ndridh en benz ENCA: it's Me king enca with Don xhoni like we chillin in a benzo kena party alo alo alo a je tu ardh ti hardcore shit art sikur Mozarti bojm ca dush zemer su na nal ti fact my ass is my fattest this bi**h is the baddest ENCA & DON XHONI break down the dance break down the dance dhipi ma i fort e ka emrin enc

Commentaires

 • melindasite s
  melindasite s il y a 4 jours (modifié)

  1.4 milion just in 24 hours ! Deal w records you “europians” to be 🥰. ENCA is THE BADDEST BITCH EVER dhe sdo mend . So glad she did this collab its a boop . Happy to see her with millions again . The hate that you give is compared w succes to her . Much love for everybody 🤍

 • Berti Berti
  Berti Berti il y a 5 jours

  Enca qenka profesoresha e Donit😂❤️

 • RARARA
  RARARA il y a 2 jours (modifié)

  Teksti i "Break Down" ft. Don Xhoni

 • woiour loin
  woiour loin il y a 3 jours

  I think the boat is a reference to 365 days 😂😂😂😂

 • Azalia
  Azalia il y a 2 jours

  Floket si varg me hudhra😂😂😂😂

 • Jim imerali
  Jim imerali il y a 4 jours (modifié)

  2016: enca ft noizy= bow down

 • Hell Diable
  Hell Diable il y a 6 jours

  Shif kur t fillojn komentet: ju qe boni like ju rujt zoti bashk me familje😂❤️

 • Armando Koshena
  Armando Koshena il y a 4 jours

  Kanë filluar këngët të bëhen më të shkurtra se Erion Braçe😫

 • Hasnat Ali
  Hasnat Ali il y a 3 jours

  Understanding =0

 • Craxel_FN
  Craxel_FN il y a 2 jours (modifié)

  1:08

 • File Aliu
  File Aliu il y a 2 jours

  Imagjino gjendjen e kameramanit😂

 • thisis mali
  thisis mali il y a 5 jours

  noizy ft enca - bow down -like

 • Kelmendi Elona
  Kelmendi Elona il y a 4 jours

  2:29

 • Sky No Limit
  Sky No Limit il y a 3 jours

  ORIGINAL SONG

 • Mayra Consulting
  Mayra Consulting il y a 3 jours

  Loved your voice listening here in India

 • Wendy
  Wendy il y a 2 jours

  1:08

 • AB DO
  AB DO il y a 5 jours (modifié)

  Profesoresha has left the chat’

 • Aiselda Hysa
  Aiselda Hysa il y a 4 jours

  Like 👍kush mendon se tayna dhe don xhoni duhet te bejne patjeter nje bashkpunim.😊❤

 • Jeta ****
  Jeta **** il y a 2 jours

  Merziten me Mozzik qe thote gjyse fjale, kjo po e tregon fare dhe smerzitet njeri 🤣🤣🤣🤣

 • Lisa's Melisa
  Lisa's Melisa il y a 3 jours

  Gëzuar kurban bajramin flakë nga Doni and Enca!🥰😅😅😂😂👌