Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra Télécharger

Envoyer à vos amis
Ajouter
 • Sortie le 13 sept. 2020

 • Stream or Download „DY ZEMRA“ by BUTRINT IMERI ft. NORA ISTREFI here 🎧 https://lnk.to/DyZemraStores 🎧 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Produced by BigBang (REDBOX Entertainment) Lyrics by Butrint Imeri, Gjiko Video by CINEGR8 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ BUTRINT IMERI on Instagram: http://instagram.com/Butrint_Official NORA ISTREFI on Instagram: http://instagram.com/NoraIstrefi 96 on Instagram: http://instagram.com/96mgmt ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Commentaires

 • AVD Digital
  AVD Digital il y a 5 jours

  Teksti:

 • Anila Llaftiu
  Anila Llaftiu il y a 4 jours

  KUSH ESHTE KING:

 • Megi Deshati
  Megi Deshati il y a 1 jour

  Krejt ato qe mendojn se esht keng pa lidhje skan vesh per degjim muzike dmth nuk din ta ngjojn kengen ashtu si duhet,❤️

 • Vjollca Tari
  Vjollca Tari il y a 2 jours (modifié)

  Shum bukur Butrint 😍 ❤️ o zemra dhe sa me shum te kesh komente

 • miri jak
  miri jak il y a 3 jours

  Ferner fantastike Nora. Kurre nuk del prej Modes, gjithher on Top me tanat💕 shyqyr qe e heki gaylordin Robertin 😂

 • Genta2013
  Genta2013 il y a 2 jours

  Ksaj nores si me ju pas nal koha,splaket hiq🤗❤

 • Monika 44
  Monika 44 il y a 1 jour

  Ich bin der deutsche Kommentar denn sucht😘

 • Albion Tahiri
  Albion Tahiri il y a 5 jours

  Like kush e ngon kengen dhe njejtin moment lexon komentet

 • Rabit LIVES
  Rabit LIVES il y a 3 jours

  KONGA MA E MIR KET SEZON NORA FT BUTRINTI DY ZEMRA NJERA ZEMER E FEMRES TJETRA E MASHKULLIT

 • Mondi Bushi
  Mondi Bushi il y a 5 jours

  Sot gezohuni per kengen e Butrintit 😅neser qani per shkollen😬😒🤣

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv il y a 3 jours

  #6 on trending in 🇩🇪 #4 on trending in 🇦🇹 #28 on trending in 🇮🇹 #11 on trending in 🇲🇰 #28 on trending in 🇨🇭 İn 6 hour 🔥🔥

 • FREE FIRE ON TOP
  FREE FIRE ON TOP il y a 2 jours (modifié)

  Butrint Imeri ft Nora istrefi = Like Gjiko ft Melinda = Comment Noizy ft Dhurata Dora = Coming soon 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Francisca Tavares
  Francisca Tavares il y a 3 jours

  A musica e o clipe estão perfeitos😍😍❤

 • ina ina
  ina ina il y a 2 jours

  #1 on trending in 🇦🇱🇽🇰

 • mani sulejmani
  mani sulejmani il y a 5 jours

  Kush eshte bashkpunim me i mir

 • ina ina
  ina ina il y a 3 jours (modifié)

  A vec mu ma fiksu

 • ina ina
  ina ina il y a 2 jours

  #4 on trending in 🇨🇭

 • ina ina
  ina ina il y a 2 jours

  #2 on trending in 🇲🇰

 • Mira Mira
  Mira Mira il y a 3 jours

  NORA👸 BELLISSIMA 😍

 • ina ina
  ina ina il y a 3 jours (modifié)

  #19 on trending in 🇬🇷